PROJEDEN TESLİMATA ANAHTAR TESLİM

Portakal Tasarım stand projeniz için tam teşekküllü hizmet sunmaktadır. 3D Çizim, görsel baskı, uygulama ve temizlik ile size sadece ürünlerinizi standa yerleştirmek kalıyor.

AHŞAP STAND

Güçlü tasarımları güçlü fikirlerle elde ederiz. Uluslararası standartlara uygun olarak yetenekli ve yaratıcı ekibimizle müşteri memnuniyetine dayanan standlar üretiyoruz...

Devamı

MAXIMA STAND

Çeşitliliği ve zarafeti birlikte görmek isterseniz, maxima standlarında aradığınızı bulabilirsiniz. Maxima standlar, estetik çizgileriyle modüler sistemlerde VIP sınıfıdır...

Devamı

PAVILION STAND

Şirketinizin ürünlerini sergileyeceğiniz sergi alanları kuruyoruz. Ürünleriniz bir yandan müşterilerinizi büyülüyor, diğer yandan da sergi alanının estetiği...

Devamı

Bizim Hikayemiz

Portakal Tasarım fuar, sergi, konferans, tanıtım ve benzeri organizasyonlarda stand tasarımı ve uygulamaları ile showroom, ofis, mağaza uygulamaları yapmaktadır.

Portakal Tasarım müşterilerinin isteklerini sektördeki bilgi birikimi ve deneyimi ile birleştirerek farklı, dikkat çekici ve işlevsel projeler oluşturmakta; bu projeleri profesyonel kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile tam zamanında uygulamaktadır.

Devamı
Portakal Tasarım Ofis

Takımımızla Tanışın

Adnan Arabacı

Adnan ARABACI

Yönetici
Yelda Saltik Arabacı

Yelda SALTİK ARABACI

Endüstriyel Tasarımcı İTÜ'06
Rabia Arabacı

Rabia ARABACI

İnsan Kaynakları Müdürü
Süleyman Yetgin

Süleyman YETGİN

3D Tasarım Sorumlusu

Biz Ne Yapıyoruz?

Kurucu ortaklarımızdan Sayın Adnan Arabacı Portakal Tasarım'ı anlatıyor...

YARATICI TASARIMLAR

Tasarım ve üretim süreçlerimizde sınırları zorlamak için çalışırız. Tasarladığımız projeler vücut bulurken üretim öncesi müşterilerimizi heyecanlandırmalı. 3 boyutlu stant proje tasarımlarımıza, alanında uzman bir ekiple ve geçmişten gelen tecrübelerimizin referansıyla ulaşıyoruz.

Bu süreç, proje yöneticilerimizin proje hakkında bilgi sahibi olduğu detaylı bilgilere göre tasarım, malzeme, uygulama ve maliyet çalışmaları yaparak müşteri memnuniyetine dayalı olarak gerçekleştirilmektedir.

Triadent ve GC Europe Stand Tasarımı Idex 2018

İletişim

Stand tasarımı ve uygulamasına ihtiyacınız varsa, bizi arayabilir ya da email gönderebilirsiniz.

Portakal Tasarım Mimarlık ve Reklam Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.
Kartaltepe Mah. Hisar Sok. No:9/B Sefaköy Küçükçekmece - İstanbul