What Did They Say About Us?

Sayın Portakal Tasarım Yetkilileri;

Katılımcısı olduğumuz Logitrans 2017 Taşımacılık ve Lojistik Fuarı'nda bizler için hazırlamış olduğunuz kusursuz standı hem bizler hem de standımızı ziyarete gelen müşterilerimiz ve iş ortaklarımız çok beğendik.

Kullanmış olduğunuz malzemelerin kalitesinden, hatasız işçiliğinizden ve stand kurulumundan sökülmesine kadar geçen süreçte tüm yardımlarınızdan dolayı Transorient ailesi olarak sizlere çok teşekkür ederiz.

2018 senesi içerisinde katılacağımız fuar organizasyonlarında da sizlerden hizmet alacağımızın müjdesini vermek ister, kalite anlayışınızdan ödün vermeyerek aynı titizlik ve özenle çalışmalarınıza devam etmenizi ümit ederiz.

Saygılarımızla;

Transorient Genel Müdürlük Adına;

Arif Özer Özsan
Satış & Pazarlama Müdürü

Transorient Logitrans 2017
Gümüş Makina Ağaç İşleme Fuarı 2017

Rabia Hanım Merhaba;

Her yıl olduğu gibi yine projemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı size ve ekip arkadaşlarınıza Gümüş Makina adına teşekkürlerimizi sunarım.

İlerleyen yıllarda çalışmak dileğiyle saygılar.

Gümüş Makina
Pınar Garan

Adnan Bey ve Rabia Hanım Merhaba;

Projemiz boyunca göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için sizlere ekip olarak teşekkür etmek isteriz.

Hızlı geri dönüşleriniz ile "Karnaval" standımızı alanda en erken ve hatasız olarak biz hazırlamış olduk.

Yeniden işbirliği içinde olacağımız güzel projelerimiz için haberleşmek dileğiyle.

Sevgiler.

Erkul Okten
Field & Events Specialist

Karnaval Radio Kongre Standı
Siirt Cas Evi Emitt 2017

Portakal Tasarım Şirketi Yetkililerine;

Siirt Valiliği himayelerinde 26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi'nde bu yıl 21.si düzenlenen "Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyehat Fuarı" (EMİTT)'te Siirt'in tarihi ve kültürel simgelerinden biri olan "Siirt Cas Evi" projesi ile katıldık.

Fuar ziyaretçileri tarafından büyük takdirle karşılanan ve yoğun bir ziyaretçi trafiğine neden olan standımız "En Etkin Tanıtım" ödülüne layık görüldü.

Standımızı eksiksiz ve tam olarak teslim eden ve tarafımızca tespit edilen eksiklikleri de fuar açılmadan zamanında gideren Portakal Tasarım ekibinden Rabia Hanım ve Adnan Bey'e teşekkürü bir borç bilirim.

Samimi ve güleryüzlü karşılamaları ve fuar boyunca sorun yaşanmaması adına yanımızda yer alan idari ve teknik ekibinize şahsım ve personelim adına teşekkür eder, çalışmalarınızda üstün başarılar dilerim.

Remzi USLU
Siirt İl Kültür ve Turizm Müdürü

Sayın Yetkili, Rabia hanım ve Adnan Bey

26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenen ve güzel ilimiz Batman'ımızın da katılımcı olarak katıldığı EMİTT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyehat Fuarında standımızın yapım aşamasından, standımızı eksiksiz ve başarılı bir şekilde bizlere teslim eden Portakal Tasarım ekibine fuar süresince bizleri yalnız bırakmayan Rabia Hanım ve Adnan Bey'e Batman Valiliği ve şahsım adına başta ticari ahlakınızdan, sıcak, samimi ve güler yüzünüzden dolayı Portakal Tasarım'ın gerek idari, gerekse bütün personeline ve emekçilerine teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamı dileğiyle...

Mehmet İhsan ASLANLI
Batman İl Kültür ve Turizm Müdürü

Batman Emitt 2017